Wyszukiwanie
zaawansowane »
malt ceny topniejafinal

Co oznacza sprzęt recertyfikowany?

Każdy nasz klient jest dla nas dobrem najwyższym, zależy nam najbardziej na spełnieniu pokładanych w nas nadziei i zaufania jakim zechcieliście nas Państwo obdarzyć. Zrobimy wszystko by każdy z Państwa był przekonany że zakup produktów w naszym sklepie był dla niego najlepszym wyborem i by każdy z Was miał pewność że nasz zespół dołoży wszelakich starań abyście zechcieli powrócić w przyszłości do nas ponownie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres gwarancyjny, ale i po tym okresie. Służymy chętnie radą i wsparciem, wiedzą merytoryczną i uczciwym podejściem do ludzi, którzy zechcieli nam zaufać - i tak od 12 lat.

W skład naszej oferty wchodzą również produkty niedostępne na naszym rynku objęte jednak gwarancją producenta w systemie DOOR TO DOOR.
Dzięki uczestnictwu w programie wyprzedażowym HP Renew, możemy zaoferować produkty nie tylko fabrycznie nowe, ale również najwyższej jakości w najatrakcyjniejszej cenie na rynku produkty odnawiane przez producenta, posiadające gwarancję producenta, oraz dodatkowo 36 miesięcy bezpłatnej osłony serwisowej gwarantowane przez naszą firmę.

Produkty oznaczone jako remarketed pochodzą z programu HP Renew są towarem dokładnie sprawdzonym przez producenta firmę HP, w skład naszej oferty wchodzą produkty fabrycznie nowe, produkty typu remarketed jak również produkty poekspozycyjne.


Sprzęt pochodzi z Outletu producenta. Jest to produkt z nadwyżek magazynowych dla dużych sieci handlowych lub z indywidualnych zamówień, które nie doszły do skutku, lub zostały zwrócone do producenta po ujawnieniu usterki którą to producent usunął przy zachowaniu surowych norm jakości. Sprzęt trafił ponownie do producenta, gdzie został przetestowany z uwzględnieniem surowych norm jakości oraz został przepakowany. Komputery to pełnowartościowe produkty recertyfikowane przez producenta. Po weryfikacji otrzymały odpowiednią klasę sprzedażową, nazywaną najczęściej Business Outlet, Certified Refurbished.

HP Renew obejmuje szeroką ofertę w pełni zmodernizowanych produktów HP, dostępnych w atrakcyjnej cenie. Do tego pełna gwarancja HP, ponieważ w ramach programu każdy sprzęt poddawany jest surowej kontroli jakości.

Warunki gwarancji

12 miesięcy gwarancji + 36 miesięcy bezpłatnej osłony serwisowej (patrz regulamin). Gwarancja producenta respektowana jest w całej Europie. 36 miesięczna osłona serwisowa pogwarancyjna świadczona jest wyłącznie w punkcie serwisowym firmy SWIAT-LAPTOPOW.PL.

×