Wyszukiwanie
zaawansowane »
totalnawyprzmaly

Co oznacza sprzęt recertyfikowany?

Każdy nasz klient jest dla nas dobrem najwyższym, zależy nam najbardziej na spełnieniu pokładanych w nas nadziei i zaufania jakim zechcieliście nas Państwo obdarzyć. Zrobimy wszystko by każdy z Państwa był przekonany że zakup produktów w naszym sklepie był dla niego najlepszym wyborem i by każdy z Was miał pewność że nasz zespół dołoży wszelakich starań abyście zechcieli powrócić w przyszłości do nas ponownie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres gwarancyjny, ale i po tym okresie. Służymy chętnie radą i wsparciem, wiedzą merytoryczną i uczciwym podejściem do ludzi, którzy zechcieli nam zaufać - i tak od 15 lat.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy radą przed dokonaniem wyboru, ale również po zakupie sprzętu. Niezależnie od czasu jaki upłynął od transakcji, nasz zespół chętnie pomoże i doradzi we wszystkich zagadnieniach dotyczących sprzętu komputerowego. 

 

W skład naszej oferty wchodzą produkty FABRYCZNIE NOWE pochodzące z całej europy od wszystkich liczących się producentów. Oferujemy również produkty niedostępne na naszym rynku objęte jednak gwarancją producenta w systemie DOOR TO DOOR.
Dzięki uczestnictwu w programie wyprzedażowym HP Renew, możemy zaoferować produkty nie tylko fabrycznie nowe, ale również najwyższej jakości w najatrakcyjniejszej cenie na rynku produkty odnawiane przez producenta, posiadające PEŁNĄ gwarancję producenta, oraz dodatkowo 36 miesięcy bezpłatnej osłony serwisowej gwarantowane przez naszą firmę.

Produkty oznaczone jako remarketed pochodzą z programu HP Renew są towarem dokładnie sprawdzonym przez producenta firmę HP, w skład naszej oferty wchodzą produkty fabrycznie nowe, produkty typu remarketed jak również produkty poekspozycyjne. Laptopy nie posiadają żadnych wad, uszkodzeń ani usterek i posiadają PEŁNĄ GWARANCJĘ PRODUCENTA.


 

 Ponieważ zależy nam na Państwa pełnej satysfakcji dajemy możliwość zwrotu, lub wymiany w przeciągu 21 dni od daty otrzymania urządzenia. To czas w którym możecie się Państwo upewnić, iż produkt który wybraliście spełnia Wasze wszystkie oczekiwania, a my mamy pewność, że zechcecie do nas powrócić w przyszłości lub polecić nas swoim przyjaciołom :)

Warunki gwarancji

PEŁNA GWARANCJA PRODUCENTA oferowana w systemie Door to Door + 36 miesięcy bezpłatnej osłony serwisowej (patrz regulamin). Gwarancja producenta respektowana jest w całej Europie. 36 miesięczna osłona serwisowa pogwarancyjna świadczona jest wyłącznie w punkcie serwisowym firmy SWIAT-LAPTOPOW.PL.

×