Wyszukiwanie
zaawansowane »

Zestaw Startowy Torba 99zł + Mysz 59zł + Antywirus AVG 99zł + AVG TuneUp 99zł + Zestaw do czyszczenia LCD 19zł + Gwarancja 0 BadPixeli na 3 mc. 39zł

Dodaj do porównania
ID: 18806

promocyjna cena zestawu obowiązuje wyłącznie z zakupem komputera z oferty ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL

414 zł
Cena netto: 336,59 zł
Dodaj do ulubionych Wersja do druku
  • Dostawa gratis!

Promocyjna cena zestawu obowiązuje wyłącznie z zakupem komputera z oferty ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL

Antywirus

Ochrona przed działaniem i rozprzestrzenianiem się wirusów, robaków oraz koni trojańskich i usuwanie ich.

Anti-Malware

Chroni Twój komputer przed szkodliwym oprogramowaniem oraz usuwa zarażone pliki.

Anti-Rootkit

Kontrola komputera PC w Twoich rękach, a nie w rękach hakerów.

Skaner poczty e-mail

Wykrywa zarażone lub fałszywe załączniki e-mail, aby nie uszkodziły Twojego komputera. Może działać jako dodatek aplikacji poczty e-mail (w tym programu Microsoft Outlook®) lub jako skaner poczty e-mail dla kont korzystających z protokołów POP3, SMTP i IMAP.

Technologia ochrony w chmurze

Identyfikuje zagrożenia „w chmurze” i zapobiega ich pojawianiu się poprzez automatyczne aktualizacje programu antywirusowego.

Społecznościowa sieć ochrony

Natychmiastowo usuwa zagrożenie wykryte przez któregokolwiek członka Sieci AVG, tak aby każdy jej był bezpieczny. Dzięki temu ochrona antywirusowa całej społeczności AVG jest jeszcze szczelniejsza.

AVG LinkScanner® Surf-Shield

Inteligentna technologia chroniąca Cię przed wchodzeniem na zainfekowane strony internetowe. Sprawdza na bieżąco każdą stronę, na którą masz zamiar wejść i powiadamia jeśli wykryje coś podejrzanego.

Ochrona sieci społecznościowych

Sprawdza linki wymieniane w sieciach społecznościowych typu Facebook®, Twitter® itp. by zapewnić Tobie i Twoim znajomym bezpieczeństwo.

Anti-Spam

Powstrzymuje spamerów i oszustów przed atakami. Zmniejsza ryzyko padnięcia ofiarą spamu oraz internetowych oszustw, skanując i sprawdzając wszystkie wiadomości e-mail pod kontem podejrzanej zawartości.

AVG Online Shield™

Sprawdza pliki, które chcesz pobrać, aby upewnić się, że są one bezpieczne, oraz chroni podczas gdy wysyłasz je przez MSN lub Yahoo! lub ICQ.

Aktualizuje najważniejsze programy

Czas służy winu, ale nie oprogramowaniu. Nasze narzędzie Software Updater aktualizuje najpopularniejsze programy na komputerze, likwidując luki w zabezpieczeniach, naprawiając błędy, a nawet dodając nowe świetne funkcje. Uzyskasz między innymi:

  • Stałe aktualizacje popularnych programów, takich jak Skype lub Google Chrome
  • W pełni automatyczny proces aktualizacji
  • Powiadomienia dotyczące krytycznych aktualizacji oprogramowania

Najbardziej zaawansowana aplikacja do oczyszczania komputerów

Program AVG PC TuneUp usuwa zbędne pliki, które są gromadzone latami, m.in.:

  • NOWOŚĆ! Pliki tymczasowe Office 2016, Snaglt, Windows 10 itp.
  • ULEPSZONE! Ukryte ślady przeglądania stron w najnowszych przeglądarkach IE, Edge, Chrome i Firefox
  • Zbędne pliki pamięci podręcznej i dzienniki systemu Windows
  • Zduplikowane zdjęcia, dokumenty i inne pliki

Dłuższa żywotność baterii - 108%

Wszystkim się to zdarza: siedząc w kawiarni lub w samolocie, nadajemy ostateczny szlif niezwykle ważnemu dokumentowi i nagle... wyczerpuje się bateria. Aplikacja AVG PC TuneUp utrzymuje działanie komputera przenośnego, gdy jest najbardziej potrzebny.

Zapobieganie przekształceniu się drobnych kłopotów w poważne problemy

Nasze nowe centrum Naprawa problemów to całodobowy serwis naprawczy Twojego komputera. Pomaga w eliminowaniu problemów
z systemem Windows, dyskiem twardym, programami i usuniętymi przypadkowo plikami oraz im zapobiega.

Płynniejsze granie. Więcej miejsca. Mniejsze opóźnienie.

Podczas grania liczy się tylko duża liczba klatek obrazu wyświetlanych na sekundę. Nasz zestaw ponad 35 narzędzi optymalizacyjnych pomaga w przyspieszaniu działania gier: od prostych gier logicznych aż po przebojowe strzelaniny 3D. Oto, jakie wyniki udało nam się osiągnąć w testach gier. Jak wiele można osiągnąć?

Płynne i szybkie działanie telefonu

Dzięki AVG TuneUp można też zainstalować aplikację AVG Cleaner PRO na nieograniczonej liczbie telefonów i tabletów z systemem Android, aby za jej pomocą usuwać ukryte zbędne pliki, zduplikowane zdjęcia, programy nadmiernie obciążające baterię itd.

Zestaw Czyszczący

Zestaw zawiera żel czyszczący i ściereczkę z mikrofibry. Skutecznie usuwa brud i kurz w telewizorach, laptopach, palmtopach, zestawach do nawigacji satelitarnej, monitorach, telewizorach LCD itp. Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść na ściereczkę bezpyłową i czyścić monitor. Przed czyszczeniem sprzętu odłącz zasilanie. Żel nie zawiera alkoholu. Pojemność butelki z żelem: 150ml. Średnica ściereczki: 20cm

Gwarancja 0 BadPixeli na 3 mc

Pojawienie się kilku Bad pikxeli na matrycy nie podlega naprawie gwarancyjnej gdyż producenci powołują się na normę ISO. Nam jednak zależy na pełnym zadowoleniu klientów dla których nawet najmniejszy detal ma znaczenie, więc przygotowaliśmy trzy pakiety gwarancyjne. Gwarancja obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku zakupu jej wraz z laptopem w sklepie www.Swiat-Laptopow.pl

Informacja

Aktualnie brak opinii.

Dodaj własną opinię o produkcie

×