Wyszukiwanie
zaawansowane »
Laptop Lenovo IdeaPad S145-14 Laptop Lenovo IdeaPad S145-14

Laptop Lenovo IdeaPad S145-14

ID: 19838

Wystarczy na długo

Elegancki i lekki IdeaPad S145 został skonstruowany z myślą o długim i wydajnym działaniu, dlatego płynnie i szybko przetwarza dane. Ten wytrzymały, 14-calowy laptop świetnie się nadaje do codziennej pracy w drodze i wyróżnia jakością dźwięku oraz opcjami szybkiej i bezpiecznej pamięci masowej.
Procesor Intel Pentium
Pamięć Ram 4GB | 8GB
Dysk 128 GB SSD
Karta graficzna Zintegrowana
Rozdzielczość matrycy 1366x768
Zainstalowany system operacyjny Windows 11
 

Zadziwia mocą

IdeaPad S145 działa z procesorem do poziomu Intel® Core™ i7 8. generacji, dlatego dotrzymuje Ci kroku przy każdym zadaniu. Oferuje też różne opcje bezpiecznej pamięci masowej, w tym hybrydowy dysk SSD z dyskiem twardym, co dodatkowo skraca czas reakcji.

 
 

Ruszaj śmiało w drogę

IdeaPad S145 w wersji podstawowej waży zaledwie 1,8 kg, dlatego świetnie się sprawdza w podróży. Wąskie ramki ekranu podkreślają minimalizm wzornictwa i zwiększają obszar wyświetlania obrazu. Ten bardzo przystępny cenowo laptop robi też wrażenie dzięki wersjom kolorystycznym z błyszczącym lub teksturowanym wykończeniem.

 
 
 

Świetne brzmienie, świetny obraz

Krystalicznie czysty dźwięk filmu, odtwarzanej strumieniowo muzyki i czatu na IdeaPadzie S145 robi wrażenie dzięki technologii Dolby Audio™. Obraz na 14-calowym, antyodblaskowym wyświetlaczu w wersji HD lub FHD dodatkowo cieszy wzrok.

 

  • Znaleziono 3 warianty.


Informacja

Aktualnie brak opinii.

Dodaj własną opinię o produkcie

×