Wyszukiwanie
zaawansowane »
HP Pavilion Gaming 15-ec HP Pavilion Gaming 15-ec HP Pavilion Gaming 15-ec HP Pavilion Gaming 15-ec HP Pavilion Gaming 15-ec HP Pavilion Gaming 15-ec

HP Pavilion Gaming 15-ec

ID: 19343

Gotowy do gry. Gotowy do ciężkiej pracy. Zapomnij o kompromisach dzięki smukłemu i potężnemu laptopowi HP Pavilion Gaming z ekranem o przekątnej 15,6″. Doświadcz wysokiej jakości grafiki oraz mocy przetwarzania w grach i podczas wykonywania wielu zadań, a także poprawionych właściwości termicznych dla zapewnienia wydajności i stabilności. Zatrać się w grze dzięki ekranowi z mikrokrawędziami i głośnikom pozwalającym na odpowiednie dostosowanie dźwięku. Idealna równowaga między pracą i rozrywką, dzięki której poradzisz sobie ze wszystkimi wyzwaniami.

Procesor AMD Ryzen
Pamięć Ram 16GB | 8GB
Karta graficzna Zintegrowana | NVIDIA GeForce
Rozdzielczość matrycy 1920x1080
Zainstalowany system operacyjny Bez Systemu | Windows 11
 
 

Nieograniczone możliwości

Zmierz się ze wszystkim, co stanie na Twojej drodze, dzięki procesorowi o dużej wydajności i zaawansowanej grafice. Wyświetlacz o rozdzielczości Full HD z dużym współczynnikiem odświeżania zapewnia płynny obraz i jednocześnie ożywia oglądane treści oraz wirtualną rozrywkę.

 

Pozostań w grze

Graj intensywniej i dłużej na laptopie wyposażonym w system podwójnego wentylatora zapewniający lepsze chłodzenie . Szeroki otwór z tyłu i powiększone wloty powietrza maksymalizują jego przepływ w celu optymalizacji ogólnej wydajności i stabilności, utrzymując niską temperaturę urządzenia podczas intensywnego użytkowania.

 

Odważny design

Zatrać się w rozgrywce. Smukły ekran z mikrokrawędziami pozwala uzyskać znakomity obraz, a skierowane do przodu głośniki z Audio od B&O zapewniają potężny i odpowiednio dostosowany dźwięk.

 Windows 10

Pewna praca w znajomym środowisku systemu Windows – z wieloma udoskonaleniami.

 

Panel antyrefleksyjny

Ciesz się słońcem i ulubionymi treściami dzięki panelowi antyodblaskowemu. Antyodblaskowy ekran o niskim połysku pozwala korzystać z komputera na zewnątrz.

 

Technologia HP Fast Charge

Gdy akumulatorowi brakuje już mocy, nikt nie ma czasu, aby godzinami czekać na naładowanie. Wyłącz swoje urządzenie i naładuj je od 0 do 50% w ciągu około 45 minut

 
 

 Precyzyjne kolory

Z 45% przestrzenią kolorów NTSC ten monitor HP zapewnia idealne odwzorowanie kolorów przy niewielkim wysiłku. Doskonały do zdjęć, filmów i wszystkich Twoich kreatywnych projektów

 

USB-C™

Zasilaj swoje urządzenie lub podłącz zewnętrzny wyświetlacz za pomocą portu USB-C™ Thunderbolt™ o zawrotnej szybkości sygnałowej 40 Gb/s. Ponadto jest on odwracalny, co umożliwia prawidłowe podłączenie za każdym razem.

 

Kamera HP TrueVision

HD Rozmowy wideo z żywym i wyrazistym obrazem nawet przy słabym oświetleniu i wrażenie rozmowy twarzą w twarz ułatwiają kontakt.

 Podświetlana klawiatura

Widoczność pozostaje dobra nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach i zaciemnionych samolotach. Podświetlana klawiatura umożliwia wygodne pisanie w większej liczbie środowisk.

 

Udoskonalony układ chłodzenia

Najnowsze rozwiązanie w zakresie zarządzania ciepłem stanowi udoskonalona konstrukcja rury cieplnej, stabilizująca pracę i grę poprzez zapewnianie chłodnego środowiska

 

Potężny dźwięk doskonałej jakości

Dzięki dwóm głośnikom HP, technologii HP Audio Boost i strojeniu opracowanemu przez fachowców z B&O możesz się cieszyć bogatym i naturalnym brzmieniem. Pozwól, by dźwięk Cię poruszył.

 
  • Znaleziono 6 wariantów.

Informacja

Aktualnie brak opinii.

Dodaj własną opinię o produkcie

×