Wyszukiwanie
zaawansowane »
totalna wyprzeddazwaski
HP Pavilion 15-cc HP Pavilion 15-cc HP Pavilion 15-cc HP Pavilion 15-cc HP Pavilion 15-cc

HP Pavilion 15-cc

ID: 13658
Pamięć Ram 12GB | 16GB | 4GB | 8GB
Karta graficzna Zintegrowana | NVIDIA GeForce
Rozdzielczość matrycy 1366x768 | 1920x1080
System operacyjny Windows 10

HP Pavilion 15-cc

Kolorowy laptop do biura i domu

Autorski opis Patryk Dankowski

 

 

 

 

 

      Najnowsza linia HP Pavilion 15-cc to kolejna seria produktów spod ręki projektantów i inżynierów firmy Hewlett-Packard. Laptopy z tej serii posiadają bardzo dużą liczbę możliwych konfiguracji, co sprawia że mogą być zastosowane zarówno do pracy biurowej jak również do bardziej skomplikowanej pracy graficznej a nawet mniej wymagających gier. Głównym atutem tej linii produktowej jest zastosowanie bardzo stylowej i wytrzymałej, aluminiowej obudowy. Całość jest idealnie spasowana oraz perfekcyjnie zaprojektowana stylistycznie. Ciekawym rozwiązaniem jest również pula dostępnych kolorów klapy laptopa, od szarej, przez czerwoną, niebieską aż po złotą.

 
 
 

     

 Modele z tej linii występują z następującymi procesorami: intel 4405u, i3-7100u, i5-7200u, i5-8250u, i7-7500u, i7-8550u. Wszystkie modele z tej linii posiadają standardowe dyski HDD o pojemności 1TB które pozwalają na magazynowanie ogromnych ilości danych bezpośrednio na komputerze, bez potrzeby podpinania dodatkowych dysków zewnętrznych. W naszym sklepie można go również wymienić na dysk SSD. Ponadto modele z procesorami I7 posiadają dodatkowy dysk SSD na slocie m.2 które pozwalają na uruchamianie sprzętu w kilkanaście sekund oraz bardzo szybkie i sprawne uruchamianie wszystkich potrzebnych aplikacji oraz gier. Dodatkową zaletą zastosowania dysku w formie m.2 jest dużo niższa waga finalna produktu.
       Wszystkie modele z tej serii wyposażone są w matowe matryce o rozdzielczości FullHD 1920x1080, co pozwala na bezproblemowe korzystanie ze sprzętu nawet w bardzo mocno oświetlonych miejscach. Bardzo wysoka rozdzielczość natywna ekranu sprawia że oglądanie filmów, granie a nawet codzienna praca na tym sprzęcie to prawdziwa przyjemność. Tańsze wersje modelowe posiadają zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphics 620 która w zupełności wystarczy do podstawowych czynności biurowo-domowych a nawet do prostej obróbki zdjęć. Wyższe modele posiadają dodatkową, dedykowaną kartę graficzną Nvidia GeForce 940MX 2GB, która idealnie nada się do obróbki grafiki 3D oraz średnio wymagających gier komputerowych. Niezależnie w jakim budżecie oraz do jakiego zastosowania poszukują Państwo sprzętu, jeśli zależy wam na bardzo wytrzymałym, niezawodnym oraz stylowym laptopie to w linii HP Pavilion 15-cc na pewno znajdą Państwo coś dla siebie.

 
 

 

  • Znaleziono 12 wariantów.Informacja

Aktualnie brak opinii.

Dodaj własną opinię o produkcie

×