Wyszukiwanie
zaawansowane »
totalna wyprzeddazwaski
2000x165marzenia
HP Pavilion 15-bc HP Pavilion 15-bc HP Pavilion 15-bc HP Pavilion 15-bc HP Pavilion 15-bc

HP Pavilion 15-bc

ID: 11278

Realizuj pasje ze zwiększoną mocą

Przygotuj się na pełne wyzwolenie swojej kreatywności oraz obcowanie z treściami multimedialnymi i grami wideo bez żadnych ograniczeń, ponieważ nasz laptop Pavilion powstał po to, by sprostać wszystkim Twoim potrzebom. Dzięki niesamowitej prędkości obliczeniowej możesz zanurzyć się w świat strumieniowanych przez siebie treści lub cieszyć się płynną edycją materiałów zdjęć – niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Pamięć Ram 16GB | 8GB
Karta graficzna NVIDIA GeForce
Rozdzielczość matrycy 1920x1080
System operacyjny Bez Systemu | Windows 10
 
 

Najwyższa wydajność i kreatywność

Zrealizuj najbardziej rozbudowane i odważne pomysły i wykonuj wiele zadań naraz z mistrzowską precyzją dzięki oddzielnej karcie graficznej NVIDIA® GTX™ i najnowszemu procesorowi Intel® Core™.

 

Pokochaj to, co widzisz

Dzięki wyrazistemu wyświetlaczowi FHD (z technologią IPS w wybranych modelach) nie przegapisz żadnego szczegółu – niezależnie od tego, czy edytujesz materiały wideo, oglądasz ulubiony film, retuszujesz zdjęcia czy po prostu grasz w gry.

 

USB-C™

Wystarczy jeden port USB-C™, aby zasilać Twoje urządzenie, przesyłać dane z prędkością do 5 Gb/s lub podłączyć zewnętrzny ekran. Ponadto jest on odwracalny, co umożliwia prawidłowe podłączenie za każdym razem.

 

Technologia HP Fast Charge

W przypadku niskiego poziomu naładowania akumulatora nikt nie ma czasu, aby czekać godzinami na naładowanie. Wyłącz swoje urządzenie i naładuj je od 0 do 50% w ciągu około 30 minut.

 
 

Pełnowymiarowa klawiatura wyspowa ze zintegrowaną klawiaturą numeryczną

Pełnowymiarowa klawiatura wyspowa ze zintegrowaną klawiaturą numeryczną zapewnia komfort pisania i zwiększa produktywność dzięki skokowi klawiszy 1,5 mm.

 

HP Imagepad z wielopunktowym interfejsem dotykowym

Panel z wielopunktowym interfejsem dotykowym obsługuje gesty z użyciem czterech palców gestów oraz umożliwia przewijanie, przybliżanie i nawigowanie za pomocą pojedynczego dotyku

Kamera HP Wide Vision HD

88-stopniowy, szeroki kąt widzenia pozwala prowadzić rozmowy wideo z całą rodziną lub grupą znajomych przy zdumiewającej ostrości obrazu.

 

Wymierna jakość

Życie może być nieprzewidywalne, ale Twój laptop HP powinien być stabilny. Nasze laptopy przechodzą ponad 200 testów, aby zagwarantować trwałość, której można zaufać, i niezawodność, na której można polegać.

 
  • Znaleziono 13 wariantów.
Informacja

Aktualnie brak opinii.

Dodaj własną opinię o produkcie

×