Swiatów Laptopów

Wyszukiwanie
zaawansowane »
Tablet Asus Zpad w niesmowitej cenie
noworoczna wyprzedaz maly
lenovo 110-15IBR
HP EliteOne 800 G2 HP EliteOne 800 G2 HP EliteOne 800 G2 HP EliteOne 800 G2 HP EliteOne 800 G2 HP EliteOne 800 G2

HP EliteOne 800 G2

ID: 10419

Komputer EliteOne 800 G2 to idealne narzędzie dla projektantów, konstruktorów oraz grafików. Wybierając konfigurację z procesorem i7 szóstej generacji i z dyskiem SSD sprosta każdemu zadaniu i nie zawiedzie nikogo.

Procesor Intel Core i5
Pamięć Ram 4GB | 8GB
Dysk 1 TB | 256 GB SSD | 500GB
Karta graficzna Zintegrowana
System operacyjny Windows 10

Komputer EliteOne 800 G2 to urządzenie typu All in One. Szeroki wachlarz konfiguracji pozwala na wybranie odpowiedniego spersonalizowanego urządzenia do własnych potrzeb. Matryca o przekątnej dwadzieściatrzy cale i rozdzielczości FulHD 1920 x 1080 pikseli zapewnia doskonałą jakość obrazu oraz pozwala na swobodną pracę. Technologia IPS w której została wykonana matryca tego urządzenia sprawia iż ekran tego urządzenia ma znacznie szersze kąty widzenia, a naturalne kolory i podwyższony kontrast sprawiają, że praca jest znacznie przyjemniejsza i mniej męcząca. Idealnym rozwiązaniem do domu jest wybór konfiguracji z matryca dotykową która obsługuje wielopunktowy dotyk. Wielopunktowy dotyk matrycy to idealne rozwiązanie do multimedialnych zastosowań urządzenia all in one  EliteOne 800 G2, pozwala na jednoczesne granie kilku użytkowników w tą samą grę.

Liczba portów którą znajdziemy w tym urządzeniu jest bardzo zadowalająca. W tylnej części obudowy znajdziemy sześć portów USB w standardzie 3.0, gniazdo sieciowe RJ45, DisplayPort oraz nowy port USB w standardzie C. To całkiem nowy wygląd gniazda i niestety nie podłączymy do niego standartowego kabla USB, ale za to mamy port który zapewnia nam transfer danych z prędkością 10GB/sek, co oznacza w teorii że możemy przesyłać strumieniowo film w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek/sek. konkurencja dla HDMI 1.4).

Obudowa EliteOne 800 G2 prezentuje się bardzo dobrze i idealnie współgra z nowoczesnym designem każdego pomieszczenia. Zaokrąglone kształty i metal wykorzystany dobrze współgra z całą obudową. Części plastikowe dobrze dopasowane do metalowych wstawek obudowy. Producent przewidział dwie możliwości umiejscowienia modelu  EliteOne 800 G2 na biurku. Możemy wykorzystać podstawki do postawienia komputera lub zawiesić go na ścianie za pomocą stelażu w standardzie VESA.

Komputer EliteOne 800 G2 to idealne narzędzie dla projektantów, konstruktorów oraz grafików. Wybierając konfigurację z procesorem i7 szóstej generacji i z dyskiem SSD sprosta każdemu zadaniu i nie zawiedzie nikogo.

 

  • Znaleziono 10 wariantów.

Informacja

Aktualnie brak opinii.

Dodaj własną opinię o produkcie

×