Wyszukiwanie
zaawansowane »

Gwarancja 0 bad pixeli na 9 miesiące

Dodaj do porównania
ID: 11231

Pojawienie się kilku Bad pikxeli na matrycy nie podlega naprawie gwarancyjnej gdyż producenci powołują się na narmę ISO. Nam jednak zależy na pełnym zadowoleniu klientów dla których nawet najmniejszy detal ma znaczenie, więc przygotowaliśmy trzy pakiety gwarancyjne. Gwarancja obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku zakupu jej wraz z laptopem w sklepie www.Swiat-Laptopow.pl

99 zł
Cena netto: 80,49 zł
Dodaj do ulubionych Wersja do druku
  • Dostawa gratis!

Piksel najmniejszy element obrazu wyświetlanego na ekranie monitora komputerowego, telewizora, telefonu. Jeden pixel w odniesieniu do monitorów komputerowych to bardzo mały kwadrat, prostokąt lub ewentualnie trójkąt widzialny z odległości użytkowej jako wypełniony jednolitym kolorem. Jak wiadomo przy produkcji masowej zdarzają się uchybienia, które również mogą się zdarzyć przy produkcji matryc. Uszkodzony jeden pixel nazywamy "Bad Pikxelem". Bad pikxel to nic innego jak plamka na matrycy świecąca w jednym kolorze czerwonym, niebieskim lub zielonym. Zdarza się również biały bad pikxel co oznacza ze uszkodzony pixel świeci w tych trzech kolorach, które nakładają się na siebie.

Obecnie na rynku matryce które wykorzystywane są do produkcji laptopów, tabletów oraz ekranów telewizorów posiadają normę ISO 13406-2, która dopuszcza do trzech bad pixeli na matrycy. Dokonując zakupu laptopa w SWIAT-LAPTOPOW.PL i wybierając opcje gwarancji "0 Bad Pixeli" możesz być pewny, że twój sprzęt zostanie dokładnie sprawdzony przed wysyłką jak i możesz być spokojny ze podczas trwania gwarancji dodatkowej, w przypadku wystąpienia usterki matrycy dotyczącej martwego piksela, zostanie ona bezpłatnie wymieniona na wolną od wad, lub też dokonamy wymiany sprzętu na inny.

Bad pixele potrafią się pojawić niespodziewanie i często nie wynika to z mechanicznego uszkodzenia matrycy.

Pojawienie się kilku Bad pikxeli na matrycy nie podlega naprawie gwarancyjnej gdyż producenci powołują się na narmę ISO. Nam jednak zależy na pełnym zadowoleniu klientów dla których nawet najmniejszy detal ma znaczenie, więc przygotowaliśmy trzy pakiety gwarancyjne:

gwarancja 0 bad pixeli na 3 miesiące cena 39 zł

gwarancja 0 bad pixeli na 6 miesięcy cena 69 zł

gwarancja 0 bad pixeli na 9 miesięcy cena 99 zł

Informacja

Aktualnie brak opinii.

Dodaj własną opinię o produkcie

×