Wyszukiwanie
zaawansowane »
waski final

Gazetka - Noworoczna oferta outletowa - wyprzedażowa

Ostatnie dni grudnia,  jak również początek Nowego Roku to czas gdy łowcy polują i szukają najlepszych okazji dla siebie. Oferta Last minute, Wietrzenie magazynów a może Black Week. Okres po świąteczny to czas kiedy ceny znacząco zaczynają spadać.  Przygotowaliśmy również dla Was setki produktów w obniżonych cenach. Koniecznie sprawdź naszą ofertę na stronie www.Swiat-Laptopow.pl/produkty/laptopy i szukaj przekreślonych cen. Obniżyliśmy ceny wybranych produktów nawet o 40%.

Realizacja zamówień odbywa się zgodnie z kolejnością składanych zamówień. Ilość prezentowanych produktów  ograniczona. Wysyłka towaru 0zł realizowana firmą kurierską.

Otrzymujesz od nas pełnowartościowy towar z wybraną konfiguracją w najlepszej cenie, oraz pełną gwarancję producenta + dodatkowo 36 miesięcy Bezpłatnej Opieki Pogwarancyjnej w cenie. Część z oferty wyprzedażowej oznaczonej jako OUTLET, może zawierać drobne rysy na obudowie wynikające z ekspozycji, lub zwrotów 14 dniowych. Przed wysyłką nasi handlowcy skontaktują się z Tobą i opiszą dokładnie każdy detal. Tak abyś był miło zaskoczony w momencie dostarczenia upolowanej okazji.

×