Wyszukiwanie
zaawansowane »
totalna wyprzeddazwaski

Szukasz pomysłu na święta Bożego Narodzenia

Szukasz pomysłu na święta Bożego Narodzenia
 Przytaczając słowa utworu muzycznego  "coraz bliżej święta", a jak wiadomo święta kojarzą się Nam z obdarowywaniem prezentami.  Zaczynamy zastanawiać się co kupić, jak sprawić  radość swoim bliskim a może szukasz prezentu dla siebie. Jeżeli dysponujesz gotówką z przedziału jednego tysiąca do dwóch tysięcy, to chętnie podpowiemy ci  na jakie produkty- laptopy warto zwrócić uwagę.  Pamiętajmy, że nie ma idealnego laptopa do wszystkiego. Mamy laptopy które sprawdzą się idealnie do zadań domowych, przegląd Internetu, przelewy bankowe, rozmowy przez skype. Laptopy trochę droższe do odtwarzania multimediów i gier o niewielkich wymaganiach, laptopy przeznaczone tylko do gier i laptopy biznesowe z przeznaczeniem do pracy.

- Laptopy które idealnie sprawdzą się w domu, to modele :

ASUS Transformer Book T100
 
ASUS EeeBook X205
 
Asus X540SA
Są to laptopy z przedziału do 1299zł z systemem operacyjnym Windows 10 w zależności od wybranego modelu mamy do wyboru szybkie dyski flash, lub dyski o większej pojemności do 1TB.  Laptop Asus T100 to bardzo ciekawa propozycja dla osób szukających dwóch urządzeń w jednym. Laptop ten ma możliwość odpięcia ekranu od klawiatury co pozwala nam na przeistoczeniu laptopa w tablet. Model Asus X205 ma bardzo bogatą gamę kolorów obudów, złota, biała, czerwona, niebieska.

- Laptopy z drugiego przedziału do odtwarzania multimediów i gier o niewielkich wymaganiach

HP 15-ac
HP ProBook 250 G3
HP ProBook 250 G4

- Laptopy z przeznaczeniem do gier

HP OMEN – 15-ax
HP Pavilion Gaming 15-ak

Ciekawym rozwiązaniem na prezent jest również urządzenie All in One. Jest to stacjonarny komputer połączony z ekranem dotykowym ( w zależności o wybranego modelu). Proszę zobaczyć modele

HP All-in-One 22-b
HP All-in-One 22
HP ENVY All-in-One 27-p

 

Komentarze

AiO z HP fajny szczególnie model z matową matrycą. Na żywo ładniejszy się okazał.

Alek, 29.11.2016, 19:30

Super :)))

SanAndreasGames, 01.02.2017, 16:22

:-) OK !

MSVCP140, 02.02.2017, 19:22

Dodaj komentarz

×