Wyszukiwanie
zaawansowane »
waski nororoczny

! 23.05 SOBOTA ! Otwieramy ponownie nasz salon sprzedaży w Bytomiu. Zapraszamy na bezpieczne zakupy.

! 23.05 SOBOTA ! Otwieramy ponownie nasz salon sprzedaży w Bytomiu. Zapraszamy na bezpieczne zakupy.

       Bezpieczeństwo i higiena to dwa nasze priorytety. W trosce o ich zachowanie stworzyliśmy nowe procedury, które sprawią, iż poczujecie się bezpieczni i będziemy mogli skoncentrowań się na Tobie i twoich potrzebach, a nie na obawie o zdrowie.

    Od soboty 23 maja ponownie zostanie otwarty nasz salon w Bytomiu już od godziny 10:00. 

    Pamiętajcie o nakazie zasłaniania ust i nosa zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2020r. Stosowanie się do tego rozporządzenia nie będzie narażać Ciebie i innych przebywających wokół Ciebie na kontakt z wirusem. Świat Laptopów umożliwi Tobie szybką dezynfekcję rąk przed, jak i po zakupach. Po wejściu do salonu zobaczysz automat z żelem antybakteryjnym, oraz będziesz mógł skorzystać z rękawiczek jednorazowych. Korzystanie z tych środków ostrożności pozwoli nam na wspólne dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie. Dbając również o miejsca, do których klienci mają dostęp, będziemy je systematycznie dezynfekować. Zapraszamy na bezpieczne zakupy z odbiorem osobistym :)

      Nasi handlowcy, jak i serwisanci przeszli odpowiednie szkolenia i będą Ciebie obsługiwać w rękawiczkach oraz przyłbicach. Aby ułatwić przebieg komunikacji, postanowiliśmy maseczki zastąpić specjalną antybakteryjną szybą z plexi, co znacznie poprawi w pełni bezpieczną komunikację. Prosimy Cię jednak o zachowanie bezpiecznego dystansu, który został oznaczony specjalnymi taśmami.

      Zrobimy wszystko, aby pobyt wraz z dokonaniem zakupu w naszym salonie kojarzył się Tobie z najwyższym komfortem, oraz profesjonalną obsługą. Pełna ekspozycja oraz duże monitory na każdym stanowisku poszczególnych handlowców pozwolą Tobie zapoznać się z interesującym Cię sprzętem w 100% bezpiecznie.

     W przypadku jakichkolwiek obaw o własne zdrowie nadal możesz porozmawiać z nami telefonicznie dzwoniąc na naszą infolinie pod nr telefonu 32 307 85 85, lub za pomocą czata który znajduje się na naszej stronie WWW.SWIAT-LAPTOPOW.PL .   Przesyłki realizujemy za pomocą firm kurierskich dostarczamy do domów, firm lub wybranych paczkomatów.

   Jesteśmy pewni, iż nasze działania sprawią, iż poczujesz się bezpiecznie podczas zakupów w naszym salonie.

     Wciąż pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, które lepiej odpowiedzą na Twoje oczekiwania. Troszcząc się o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie prosimy Cię o stosowanie się do naszych wytycznych. Do zobaczenia w naszym salonie i życzymy udanych zakupów. Zespół ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL

 

Komentarze

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

×