Wyszukiwanie
zaawansowane »
totalna wyprzeddazwaski

Nowa odsłona strony mobilnej

Nowa odsłona strony mobilnej

Zauważyliśmy że coraz więcej użytkowników przeglądających nasza stronę korzysta z urządzeń mobilnych. dlatego postanowiliśmy ją odświeżyć i wdrożyć parę nowych poprawek które znacznie przyśpieszą wyszukiwanie produktów. Zdajemy sobie sprawę że tak bogata oferta naszego sklepu może niektórym użytkownikom sprawić kłopot w wyszukaniu najlepszej oferty dla siebie, dlatego szereg innowacyjnych rozwiązań powinien pomóc przebrnąć przez ogrom naszego asortymentu i wskazać najlepsze rozwiązanie. Poniżej lista kilku zmian które od razu państwu rzucą się w oczy:

1.  Nowa strona startowa, która szybciej zostanie wczytana co ma wielkie znaczenie w przypadku słabego transferu na urządzeniach mobilnych.

2.  Zmiana wyglądu prezentacji listy produktów co znacząco przyśpieszy wyszukiwanie produktów na naszej nowej mobilnej stronie.

3.  Przeglądasz listę produktów i znalazłeś interesujący cie produkt na konkretnej stronie ale jesteś juz klika zakładek dalej masz możliwość wpisania nr strony i od razu dostajesz wynik nie musisz znów przeglądać całej listy produktowej w celu wyszukania produktu.

4.  Intuicyjny zestaw filtracji produktów za pomocą boksów obrazkowych znacznie ułatwiający sposób wyszukiwania odpowiedniej konfiguracji sprzętowej, odpowiadający kryteriom użytkownika. 

5.  Opcja "Zadzwoń teraz" dostępna na każdej podstronie nowej mobilnej witryny. W przypadku gdy będziesz potrzebował naszej pomocy a nasi konsultanci będą już po godzinach pracy masz możliwość zostawić wiadomość do nas a my oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

6.  Intuicyjny i nowoczesny silnik porównujący produkty na nowej mobilnej stronie www. Brak takiej możliwości na starej stronie responsywnej naszego sklepu.

7.  Opcja ulubione. Zaznacz interesujący produkt serduszkiem i przeglądaj dalej listę produktów, a później wróć jednym kliknięciem do wszystkich zaznaczonych przez siebie produktów i wybierz produkt z najlepszym stosunkiem ceny do parametrów. 

8.  Szybka możliwość udostępniania produktów poprzez komunikatory dostępne w urządzeniu mobilnym np: WhatsApp, Messenger i inne

9.  Nowy mechanizm koszyka znacznie ułatwiający wprowadzanie danych do formularza 

 

Oczywiście to nie wszystkie zmiany. Wiele zmian nie jest widocznych dla użytkownika który przegląda naszą strone. Mamy nadzieję że te zmiany poprawią i ułatwią Państwu zakupy w naszym sklepie internetowym.

W przypadku gdyby Państwo napotkali na jakieś błędy lub utrudnienia będziemy wdzięczni za ich wskazanie. Każde takie zgłoszenie nagrodzimy bonem rabatowym, który będzie można zrealizować w naszym sklepie.

Pozdrawiamy

Zespół Świat-Laptopów.pl

Komentarze

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

×