Wyszukiwanie
zaawansowane »
totalna wyprzeddazwaski

Kampania WOW

Kampania WOW

To już ponad 15 lat ! Pracujemy i jesteśmy z Wami. Dokładnie jak przez ostatnie 15 lat, tak i na kolejne lata w naszej strategii rozwoju nie ma miejsca na pralki, suszarki, czy też grille ogrodowe.
Świat Laptopów to miejsce, w którym pracują profesjonaliści, a zarazem pasjonaci laptopów i sprzętu mobilnego. Dlatego możesz mieć pewność, że pomożemy w wyborze, kierując się Twoimi faktycznymi potrzebami.
W naszej wizji biznesu najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby, a nie bezduszne tabelki. Dlatego tak chętnie słuchamy i doradzamy. Zależy nam nieprzerwanie na tym, aby budować relacje partnerskie z naszymi klientami,
oferujemy więc więcej, niż wymaga od nas papierowa rzeczywistość. Nie tylko przed sprzedażą, ale co najważniejsze w trakcie trwania gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Każdy klient może liczyć na nasze wsparcie.

Oferujemy najwyższej jakości towar, na którym się znamy,

Wybierając nas — zyskujesz pewność otrzymania:

- profesjonalnego sprzętu,
- w najlepszej cenie,
- z najbardziej profesjonalną opieką posprzedażową,

Dlatego od tak wielu lat oferujemy wyłącznie to w czym jesteśmy najlepsi, czyli najnowocześniejsze laptopy, smukłe ultrabooki, wydajne laptopy gamingowe, przepięknym design komputerów typu All In One, lekkie notebooki, oraz wyjątkowo rzadkie na polskim rynku produkty typu Streembook i Chromebook.

Dziękując, Wam za dotychczasowe wspólne, lata pragniemy podzielić się kilkoma przesympatycznymi faktami :)

15 wspólnych lat to ponad 100 000 Klientów, często powracających po kolejne urządzenia, lub rozwiązania.
Minione lata to ponad 230 000 urządzeń, które pracują w domach i biurach Naszych Klientów. Dziesiątki tysięcy rozmów, o Waszych planach, pomysłach marzeniach.

Dziękując za to, że jesteście, ufacie nam i powracacie z rodziną i przyjaciółmi po kolejne produkty z naszej oferty przygotowaliśmy dla Was 2 wyjątkowe NIESPODZIANKI.

1. Już od sierpnia powracamy z "WOW", czyli Wielką Ofertą Wyprzedażową ! Powrót do szkoły, na uczelnię, do biura?
Mamy dla Was pond 1000 modeli produktów z gigantycznymi rabatami szukaj na stronie ofert z PRZEKREŚLONĄ STARĄ CENĄ i korzystaj z "WOW" Pełnymi garściami.

2. Już w sierpniu startuje nasza nowa, intuicyjna strona mobilna. Dzięki niej w łatwy sposób, korzystając ze swojego smartfona, porównasz interesujące produkty, polubisz ciekawe oferty, mogąc powrócić do nich w każdym momencie.
Odnajdziesz to, czego naprawdę potrzebujesz w najniższych cenach, a także udostępnisz w łatwy sposób ciekawy produkt swoim bliskim / przyjaciołom.
Korzystając z naszych doświadczeń, zaprojektowaliśmy ją tak, abyś mógł i chciał jeszcze częściej do nas powracać i wybierać nas na tle naszej konkurencji.

Pozdrawiamy zespół ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL

Komentarze

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

×