Wyszukiwanie
zaawansowane »
totalna wyprzeddazwaski

Black Friday - Black Week

Black Friday - Black Week

      Black Friday, Czarny Piątek przypada na pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia.

Jest to moment który uznawany jest, od początku XXI wieku w USA, a od niedawna na całym świecie, za początek sezonu zakupowego.
      Coraz częściej  możemy się spotkać z nazwą Black Week.

      Black Week, jako Czarny Tydzień to doskonały moment na podjęcie decyzji dotyczących zakupów różnych produktów.
Podczas Black Week wiele sklepów stara się wyróżnić na tle konkurencji oferując rabaty na oferowane przez siebie produkty.

ŚWIAT LAPTOPÓW.PL od wielu lat przygotowuje się wyjątkowo dokładnie do tego okresu w roku. Specjalnie wyselekcjonowana oferta, oraz laptopy największych producentów oferujemy z olbrzymią bonifikatą.
       Niektóre komputery i laptopy można nabyć z rabatem powyżej 1000 złotych! Oczywiście niezależnie od tego do jakich zastosowań poszukujemy naszego nowego laptopa, warto zwracać uwagę co poza ceną oferuje nam konkretny sprzedawca.
       Na wszystkie oferty przygotowane w kolejnych tygodniach, a oznaczonych na naszej stronie nazwą BLACK WEEK, oferujemy dodatkowe pakiety 3 letniej Bezpłatnej Opieki Pogwarancyjnej. Co to oznacza? To proste. Wszystkie produkty oferowane przez nas poza pełną gwarancją producenta objęte są 3 letnią Bezpłatną Opieką Pogwarancyjną.

ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL od wielu lat stara się dbać o klientów którzy wybierają nas na tle konkurencji.
      W naszej firmie liczy się człowiek, jego potrzeby i pełna satysfakcja. Dlatego od ponad 16 lat możemy poszczyć się gronem ponad 100 tysięcy klientów, którzy wracają do nas po kolejne produkty. Bardzo często polując właśnie na okazje które można wyłowić na naszej stronie od listopada, aż do końca roku.
      Warto jednak pamiętać, iż oferta specjalna jest ograniczona ilością posiadanych na naszym magazynie produktów. Dlatego nie warto odkładać decyzji o zakupie na czas późniejszy. Sezon wyprzedaży już w pełni.

      Jesteśmy do Waszej dyspozycji w każdym momencie. Jeśli nie jesteś pewny który model wybrać, nic prostszego. Wystarczy zadzwonić do nas na którykolwiek z numerów handlowych, lub zostawić na pomarańczowej belce numer kontaktowy do siebie. Oddzwonimy i pomożemy w wyłowieniu najlepszej możliwie w danym momencie okazji.
Jest z czego wybierać, podczas trwającej wyprzedaży Black Week codziennie odnaleźć można na naszej stronie oferty z przekreśloną starą ceną. Black Friday jak i cały Black Week to wielka szansa na upolowanie prawdziwej okazji, a strona ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL to najlepsze miejsce do ich odnajdywania.

      Oferta BLACK FRIDAY, jak również BLACK WEEK dostępna jest również w naszym salonie, a zarazem centrum wysyłkowym naszego sklepu internetowego. Jeśli mieszkasz na Śląsku, nie zastanawiaj się ani chwili dłużej przyjedź osobiście. Poczęstujemy Ciebie aromatyczną kawą, a nasi handlowcy podpowiedzą który z laptopów, tabletów, a może All In One będzie dla Ciebie najlepszym wyborem.

 Zobacz naszą ofertę z wybranymi produktami Black Week

Nasi hadlowcy

Przemysław Kucharski

Handlowiec

Grzegorz Borkowski

Handlowiec

Patryk Dankowski

Handlowiec

Marcin Pabisek

Handlowiec

Dariusz Żyła

Serwisant

Radosław Sośnik

Strona internetowa - Zamówienia

Sławonir Stopyra

Wysyłka zamówień

Sabina Szmit

Płatności

Karolina Sojka

Płatności

Świat Laptopów.PL

Infolinia
  • 801 000 544
Infolinia sprzedażowa
  • 32 760 94 93
Serwis
  • 32 760 99 93
Księgowość / Wysyłki
  • 32 760 94 93

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 10:00 do 18:00
Soboty: 10:00 do 14:00

Komentarze

Informacja

Aktualnie brak komentarzy.

Dodaj komentarz

×