Wyszukiwanie
zaawansowane »

HP Renew program

 
 

 Świetna Cena

 

 Certyfikowana Jakość

 Pełna Gwarancja Producenta

 

 Szeroki Zakres Rozwiązań

 

 Przyjazny Środowisku

 
 
 Laptopy firmy HP oraz urządzenie All in One, które oferujemy na stronie WWW.SWIAT-LAPTOPOW.PL, zawierające oznaczenie w polu pochodzenie Remarketed, pochodzą z programu wyprzedażowego HP Renew Gold i Silver. Sprzęt przechodzi szereg testów u producenta i jest w 100% sprawny. Na zakupiony sprzęt udzielana jest pełna gwarancja producenta. Urządzenia firmy HP pochodzące z programu HP Renew, to sprzęt pochodzący z programów wyprzedażowych producenta. Oznacza to, że pochodzi z końcówek serii produktów, nadwyżek magazynowych dużych sieci handlowych, lub niezrealizowanych zamówień. Szereg testów z użyciem norm stosowanych przy produkcji, które przechodzi w/w sprzęt, dowodzi, że jest to towar pełnowartościowy dopuszczony do sprzedaży. Sprzedawane komputery posiadają komplet akcesoriów w tym baterię, ładowarkę. O ile jest to wyszczególnione w specyfikacji, posiadają również oryginalny preinstalowany fabrycznie system operacyjny.
Wszystkie produkty pochodzące z programu HP Renew przechodzą gruntowny proces testów producenta firmy HP. Posiadają pełną funkcjonalną i jakość nowych produktów. Posiadają pełną gwarancję producenta. 
 
 
 Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz pełną gwarancję producenta, oferowaną w systemie door-to-door. Jest to najbardziej przyjazna dla Klienta forma gwarancji polegająca na bezpłatnej obsłudze transportowej serwisowanego sprzętu od drzwi Klienta do siedziby serwisu i z powrotem. Ewentualne reklamacje zgłaszasz na naszej stronie internetowej, a my zadbamy o to, aby w pełni sprawny sprzęt wrócił do ciebie w jak najkrótszym czasie.

Pamiętaj, że jeśli zakupiłeś produkt w firmie ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL, otrzymujesz dodatkowy bonus. Po zakończonej gwarancji otrzymujesz dodatkową ochronę w postaci 36 miesięcy Bezpłatnej Opieki Pogwarancyjnej gwarantowanej przez ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL.

Bezpłatna opieka pogwarancyjna zawiera w sobie darmową wymianę części, które są wadliwe, koszt części użytych podczas naprawy pokrywa klient.

 
×