Wyszukiwanie
zaawansowane »
totalna wyprzeddazwaski
2000x165marzenia

HP Renew program

 
 

 Świetna Cena

 

 Certyfikowana Jakość

 Pełna Gwarancja Producenta

 

 Szeroki Zakres Rozwiązań

 

 Przyjazny Środowisku

 
 
 Laptopy firmy HP oraz urządzenie All in One, które oferujemy na stronie WWW.SWIAT-LAPTOPOW.PL, zawierające oznaczenie w polu pochodzenie Remarketed, pochodzą z programu wyprzedażowego HP Renew Gold i Silver. Sprzęt przechodzi szereg testów u producenta i jest w 100% sprawny. Na zakupiony sprzęt udzielana jest pełna gwarancja producenta. Urządzenia firmy HP pochodzące z programu HP Renew, to sprzęt pochodzący z programów wyprzedażowych producenta. Oznacza to, że pochodzi z końcówek serii produktów, nadwyżek magazynowych dużych sieci handlowych, lub niezrealizowanych zamówień. Szereg testów z użyciem norm stosowanych przy produkcji, które przechodzi w/w sprzęt, dowodzi, że jest to towar pełnowartościowy dopuszczony do sprzedaży. Sprzedawane komputery posiadają komplet akcesoriów w tym baterię, ładowarkę. O ile jest to wyszczególnione w specyfikacji, posiadają również oryginalny preinstalowany fabrycznie system operacyjny.
Wszystkie produkty pochodzące z programu HP Renew przechodzą gruntowny proces testów producenta firmy HP. Posiadają pełną funkcjonalną i jakość nowych produktów. Posiadają pełną gwarancję producenta. 
 
 
 Wybierając naszą ofertę, otrzymujesz pełną gwarancję producenta, oferowaną w systemie door-to-door. Jest to najbardziej przyjazna dla Klienta forma gwarancji polegająca na bezpłatnej obsłudze transportowej serwisowanego sprzętu od drzwi Klienta do siedziby serwisu i z powrotem. Ewentualne reklamacje zgłaszasz na naszej stronie internetowej, a my zadbamy o to, aby w pełni sprawny sprzęt wrócił do ciebie w jak najkrótszym czasie.

Pamiętaj, że jeśli zakupiłeś produkt w firmie ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL, otrzymujesz dodatkowy bonus. Po zakończonej gwarancji otrzymujesz dodatkową ochronę w postaci 36 miesięcy Bezpłatnej Opieki Pogwarancyjnej gwarantowanej przez ŚWIAT-LAPTOPÓW.PL.

Bezpłatna opieka pogwarancyjna zawiera w sobie darmową wymianę części, które są wadliwe, koszt części użytych podczas naprawy pokrywa klient.

 
×