Wyszukiwanie
zaawansowane »
totalna wyprzeddazwaski

Każdy nasz produkt posiada pełną gwarancję producenta + DODATKOWO 36 mies. Bezpłatnej Opieki Pogwarancyjnej którą gwarantuje nasz serwis. W każdym momencie od daty zakupu możecie Państwa liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Dziękujemy że nas wybraliście :)

Każdy nasz klient jest dla nas dobrem najwyższym, zależy nam najbardziej na spełnieniu pokładanych w nas nadziei i zaufania jakim zechcieliście nas Państwo obdarzyć.Zrobimy wszystko by każdy z Państwa był przekonany że zakup produktów w naszym sklepie był dla niego najlepszym wyborem i by każdy z Was miał pewność że nasz zespół dołoży wszelakich starań abyście zechcieli powrócić w przyszłości do nas ponownie.Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały okres gwarancyjny, ale i po tym okresie.Służymy chętnie radą i wsparciem, wiedzą merytoryczną i uczciwym przyjacielskim podejściem do ludzi którzy zechcieli nam zaufać jako pierwsi i tak od 12 lat. Oferowane przez nas laptopy można nabyć w następujących krajach (miejsce pierwotnej dystrybucji): Austrii, Belgii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kazachstanu, Liechtensteinu, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Macedonii, Malty, Mołdawii, Niemiec, Norwegii, Polski, Portugalii, Rosji, Rumunii, Serbii, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Szwecji, Turcji, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii, Włoch

 W skład naszej oferty wchodzą również produkty niedostępne na naszym rynku objęte jednak gwarancją producenta w systemie DOOR TO DOOR.

Dzięki uczestnictwu w programie wyprzedażowym HP Renew, możemy zaoferować produkty nie tylko fabrycznie nowe, ale również najwyższej jakości w najatrakcyjniejszej cenie na rynku produkty odnawiane przez producenta, posiadające gwarancję producenta, oraz dodatkowo 36 miesięcy bezpłatnej osłony serwisowej gwarantowane przez naszą firmę.

Produkty oznaczone jako remarketed pochodzą z programu HP Renew są towarem dokładnie sprawdzonym przez producenta firmę HP, w skład naszej oferty wchodzą produkty fabrycznie nowe(oznaczane jako NOWE),produkty typu remarketed (oznaczone jako REMARKETED) jak również produkty poekspozycyjne.

Sprzęt pochodzi z Outletu producenta.Jest to produkt z nadwyżek magazynowych dla dużych sieci handlowych lub z indywidualnych zamówień, które nie doszły do skutku, lub zostały zwrócone do producenta po ujawnieniu usterki którą to producent usunął przy zachowaniu surowych norm jakości. Sprzęt trafił ponownie do producenta, gdzie został przetestowany z uwzględnieniem surowych norm jakości oraz został przepakowany. Komputery to pełnowartościowe produkty recertyfikowane przez producenta. Po weryfikacji otrzymały odpowiednią klasę sprzedażową nazywaną najczęściej Business Outlet, Certified Refurbished.

Szczegółowe informacje dotyczące gwarancji produktu zawarte są w regulaminie.

Prezentowane na zdjęciach wyposażenie dostępne jest tylko w wybranych modelach.

gwarancja:

24 miesięcy gwarancji + 36 miesięcy bezpłatnej osłony serwisowej (patrz regulamin). Gwarancja producenta respektowana jest w całej Europie. 36 miesięczna osłona serwisowa pogwarancyjna świadczona jest wyłącznie w punkcie serwisowym firmy SWIAT-LAPTOPOW.PL

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji:

infolinia:       (32) 307-85-85

mail:              biuro@swiat-laptopow.pl

×